Masterclass ‘personage illustreren en ontwikkelen’

Details
Groepmaximum 20 volwassenen
Tijdvier uur

Masterclass ‘personage illustreren en ontwikkelen’

In de ‘Masterclass personage ontwikkelen‘ gaan we op een intensieve manier aan de slag.

Deze vier uur durende hands-on marathon begint met een inleiding over hoe ik het aanpak om een personage vorm te geven, over wat mijn struikelblokken en kleine zegeningen zijn.

Via verschillende denk- en brainstormtechnieken worden de deelnemers uit hun comfortzone gehaald en uitgedaagd om zelf een volwaardig personage te ontwikkelen. We voorzien voldoende ruimte om de illustraties te bespreken vanuit verschillende invalshoeken en we bekijken interessante voorbeelden uit de kinder- en jeugdliteratuur.

Deze masterclass is geschikt voor maximum 20 volwassenen, al dan niet met de ambitie om zelf een prentenboek te maken.


“En toen ging de wereld open. Wat ik vooral geleerd heb is dat je in je illustraties heel persoonlijk mag zijn, met eigen interpretatie. Het is vooral kijken met je hart.”

Deelnemer aan de masterclass – Wisper, Gent

©Foto Yanna Buyck

Een auteurslezing organiseren kan met subsidie van het Vlaams Fonds voor de Letteren (VFL). Het VFL draagt financieel een steentje bij en helpt je bij de voorbereiding van de lezing.

Wil je graag een gesubsidieerde auteurslezing of workshop organiseren of ben je op zoek naar meer info? Contacteer me: